Kurumsal

Hakkımızda

1976 yılında kurulan Altın Damla, 45 yıldır kuyumculuk alanındaki başarılarıyla ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmuştur. Üretim, toptan ve perakende pazarlama alanlarında sürekli kendisini yenileyerek sağlam temeller üzerinde gelişmiş ve bugün Türkiye ve dünya altın piyasasının güvenilir firmalardan biri olarak hak ettiği yeri almıştır. 45 yıl boyunca Altın Damla’nın oluşturduğu ve genişlettiği ihracat ağı uluslararası piyasada oldukça geniş bir alana yayılmaktadır. Amerika, Avrupa, Orta Asya, Balkanlar ve Arap ülkelerine toptan ve perakende altın, takı ihracını başarıyla sürdürmektedir. Kendi tasarımlarını üreten Altın Damla, kuyumculuk sektörünün en önemli ve etkili uluslararası fuarlarına katılıp, hem deneyimlerini hem de müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir. İstanbul, Nuruosmaniye Caddesi’nde bulunan showroomunda ürünlerini sergileyen Altın Damla, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine seçenekler sunma ve deneyimli kadrosuyla en iyi hizmeti verme prensibiyle çalışmaktadır. Altın Damla bir aile firmasıdır. Ailenin ikinci kuşak üyeleri, son yıllarda firmanın finansal ve yaratıcılık alanlarında gelişimine ve genişlemesine katkılarını sunmaya başlamışlardır. Bu başarılarından biri, bir taslarım ve perakende satış kolu olan VlONA’yı oluşturmuş olmalarıdır. Viona, kuyumculuk sektöründe takı tasarımında yeni bir nefes olmaya ve etkili bir rüzgar estirmeye adaydır. 3 yıldır, ilk tasarımlarıyla fuarlarda yerini almış ve internet üzerinden yürüttüğü satışlarda attığı başarılı adımlarla büyümeye devam etmektedir. Altın Damla geleneğinin sağlam temellerinden doğan VlONA, yeni, geniş vizyonu, gençliği ile geleceğin en heyecan verici tasarım markası olmaya adaylığını ilan etmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Üretim olarak toptan ve perakende pazarlama alanındaki 45 yıllık köklü geçmişimiz ve prensip edindiğimiz güvenilirlik ve saygınlığımızı aynı çizgide devam ettirerek bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz

Yenilikçi ve özgün tasarımlarla sektörde yakalamış olduğumuz başarıyı devam ettirip müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun şekilde karşılık vermek.